Сільськогосподарський дрон

  • Адмін
  • 02.07.2021
chart

Сільськогосподарські дрони відрізняються міцністю і ефективністю, дрони можуть довго літати на заряді батареї. Наприклад, сільськогосподарські коптери з успіхом розбризкують пестициди, що дозволяє виключити застосування сільськогосподарської техніки при обробці посівних площ.

Сільськогосподарські дрони укомплектовані потужними двигунами і здатні з легкістю піднімати 25-ти літровий бак. Коптер для сільського господарства застосовується для внесення добрив і пестицидів, обприскування рослин інсектицидами.

На відміну від промислових квадрокоптера, в сільськогосподарських встановлено програмне забезпечення, яке автоматично розраховує швидкість і дальність польоту, інтенсивність розпилення добрив і багато інших параметрів.

Завдяки використанню квадрокоптера в сільському господарстві, істотно скорочується час на виконання рутинних операцій і зменшується витрата дорогих добрив.

Щоб дізнатися більше переходьте на головну сторінку сайту або телефонуйте нам для консультації.

При виборі відповідного квадрокоптера рекомендується звернути увагу на такі фактори:

Вантажопідйомність і місткість ємності для активних речовин. Стандартний сільськогосподарський безпілотний літальний апарат може взяти на борт від 10 до 25 літрів робочого розчину. Це дає можливість скоротити польоти для дозаправки і швидше виконати необхідні операції на полі.

Захищеність. Для використання в полі необхідні квадрокоптери, які надійно захищені від попадання пилу і вологи всередину корпусу, так як це може вивести з ладу внутрішню електроніку.

Ємність і технології батарей. Сільськогосподарські квадрокоптери призначені для тривалих польотів протягом дня. Тому необхідно вибирати пристрої, що мають максимально велику ємність і велику кількість циклів зарядки. Це дозволить скоротити експлуатаційні витрати в майбутньому. Також, при наявності додаткових акумуляторів для квадрокоптера, ви можете істотно збільшити час автономної роботи.

Можливість роботи при низькій температурі. Щоб у власників агропідприємств була можливість обробки полів в весняно-осінній період, необхідно купувати літальні апарати, здатні працювати при низьких температурах повітря - від 0 ° С і вище.

Купити сільськогосподарський дрон або довідатися про ціни, а також отримати консультацію фахівців ви можете, по телефону або безпосередньо на сайті за допомогою форми зворотного зв'язку.

Дрони-обприскувачі допомагають фермерам економити час і кошти.

Контакти

Телефонуйте нам або залишайте заявку, наш фахівець проконсультує, допоможе точно розрахувати ефективність дрона саме для вашої компанії.

м. Киев, пр-т Академіка Глушкова 1, ВДНГ.