Дрон в сільському господарстві - обприскувач, який економить час і гроші фермерів

  • Адмін
  • 14.05.2016
chart

Переваги використання дронів розширюють ваші можливості. Фермери, які використовують БПЛА, можуть доручати окремій машині або невеликому парку обладнання виконувати різні обов'язки на даній фермі.

Дрони-обприскувачі в сільському господарстві ідеальний інструмент для вирішення завдань по внесенню ЗЗР та добрив. За допомогою безпілотних літальних апаратів, які ви можете придбати у Agroins, агрономи зможуть використовувати один або кілька дронів для ефективного і економічного обприскування полів.

Використання дронів в сільському господарстві постійно розширюється і дозволяє фермерам економити час і гроші. При використанні трактора, вашим співробітникам необхідно сідти в машину, виїжджати на місце, оцінювати поточний стан рослин, далі проводити обприскування і повертатися на базу. Всі ці заходи деформують посіви культур.

Якщо в якийсь момент ви почнете використовувати дрон, це буде зовсім інша історія. З самого початку ваші співробітники могли відправити дрон на віддалене поле по найшвидшому і прямому шляху, а також швидко провести обприскування ЗЗР пошкодженої бур'янами певної зони на полі.

Час і паливо зекономлено, також більш ефективно використана робоча сили, використовуючи дрони в вашому сільськогосподарському бізнесі, ви зможете максимізувати ефективність процесів обприскування полів і свій прибуток в цілому.

Хочете дізнатися, як підвищити прибуток свого сільськогосподарського бізнесу за допомогою дрона-обприскувача? Переходьте на головну сторінку сайту або телефонуйте нам для консультації.

Дрони-обприскувачі допомагають фермерам економити час і кошти.

Контакти

Телефонуйте нам або залишайте заявку, наш фахівець проконсультує, допоможе точно розрахувати ефективність дрона саме для вашої компанії.

м. Киев, пр-т Академіка Глушкова 1, ВДНГ.