Дрони-обприскувачі: цільове застосування на полях в будь-якій місцевості

  • Адмін
  • 14.05.2016
chart

Як правило, дрони-обприскувачі в сільському господарстві більш ефективні за часом і забезпечують меншу витрату коштів на 1 га, ніж трактор. По-перше, давайте розберемося:

Резюме дронів в сільському господарстві проти звичного обладнання:

З огляду на максимальну точність і гнучкість процедур безпілотних літальних апаратів, дрон для сільського господарства надає більш вигідну пропозицію, ніж звичайне управління обробкою полів ЗЗР.

Обприскування дронамі найбільш ефективно на полях, які оточені перешкодами, такими як: дерева, телефонні лінії, господарські будівлі, гористі, круті яри, ягоди, вирощувані на болотах (наприклад, журавлина), фруктові дерева.

Почніть аграрний бізнес з дрона для сільського господарства: переваги використання наших дронів-опрісківателей

ОБСЯГ БАКА 25 Л

Збільшений обсяг дозволяє розпорошувати більше літрів добрив або ЗЗР на гектар і довше утримувати дрон в полі, не вимагаючи повторної заправки.

ПОВНІСТЮ ЕЛЕКТРИЧНИЙ

Повністю електрична конструкція системи забезпечує не тільки екологічність, але і низькі експлуатаційні витрати, і високу надійність при безперервній роботі.

СТВОРЕНИЙ ДЛЯ АГРАРНИХ ЦІЛЕЙ

Власне виробництво в Україні, розроблені за індивідуальним замовленням, забезпечують остаточне якість збірки і готовність до роботи в найсуворіших умовах.

У 50 РАЗІВ ШВИДШЕ

Створений для внесення засобів захисту рослин і рідких добрив, він в 50 разів швидше, ніж внесення розчину на тракторі, забезпечує ефективний і продуктивний робочий процес.

АГРАРНИЙ ДРОН СТВОРЕНИЙ ДЛЯ ВАШОЇ ЗРУЧНОСТІ

Індивідуальна робота з кожним клієнтом - якщо вам потрібні спеціальні форсунки або певна ширина розпилення, наша команда інженерів завжди поруч, щоб підтримати вас.

ТОЧНІСТЬ СИСТЕМИ

Високоточна система GPS і автономне планування завдань, призначені для точкового обприскування сільськогосподарських культур.

ПОВНЕ БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ ВИКОРИСТАННЯ ДРОНІВ В АГРАРНИХ ЦІЛЯХ

Повне навчання вас і вашої команди, щоб в кінці навчання ви були впевнені в експлуатації і обслуговуванні нашого дрона-обприскувача.

АВТОНОМНОЕ ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Наші дрони для сільського господарства, оснащені програмним забезпеченням для коригування місцевості, запобігання перешкод і планування завдань, є потужним інструментом для внесення ЗЗР та добрив на полях з будь-яким рельєфом.

Щоб купити дрон-обприскувач для свого господарства, переходите на головну сторінку сайту, де представлені основні моделі дронів для сільського господарства.

Дрони-обприскувачі допомагають фермерам економити час і кошти.

Контакти

Телефонуйте нам або залишайте заявку, наш фахівець проконсультує, допоможе точно розрахувати ефективність дрона саме для вашої компанії.

м. Киев, пр-т Академіка Глушкова 1, ВДНГ.