Боротьба з бур'янами за допомогою дронів-обприскувачів | Як БПЛА для обприскування бур'янів справляється зі своїм завданням

  • Адмін
  • 14.05.2016
chart

Напевно ви думали про час, коли фермери зможуть знищувати бур'яни за допомогою дронів-обприскувачів? Цей час настав! Боротьба з бур'янами - це те, з чим має справу кожен фермер. Поки існує культура сільського господарства, проростають і бур'яни, з якими необхідно боротися. Але що, якщо б ви могли контролювати небажані рослини за допомогою новітніх безпілотних технологій?

Дрони-обприскувачі для сільського господарства допомагають фермерам вносити ЗЗР та добрива на свої посіви. Вони прості у використанні, доступні за ціною і дуже точні завдяки технологіям GPS. Фермери використовують додаток і станцію управління дроном для планування свого завдання по обприскуванню поля, найчастіше з використанням накладення карт місцевості.

Пілот зазначає кути поля, вводить параметри обприскування, і додаток визначає кращий спосіб зрошення ділянки в цій області. Що буде далі? Кілька натискань на екран, дрон запускається, обприскує область поля, приземляється і відключається.

Те, що ви тільки що прочитали, є хорошим поясненням традиційної роботи по обприскуванню полів за допомогою дрона. Дрони-обприскувачі, також можуть переміщатися по важкодоступним (або небезпечним) місцях, дістатися до яких наземними методами, неможливо, наприклад, по схилах пагорбів або пролітати над болотною місцевістю.

З нашого досвіду, дрони використовують на 90% менше води, ніж звичні обприскувачі, допомагаючи фермерам зберегти життєво важливі ресурси, особливо в районах з нестачею води. А з більшою точністю внесення добрив і ЗЗР зменшується кількість відходів і зменшується ризик стоків і ненавмисного впливу на навколишнє середовище.

Щоб купити наш дрон-обприскувач переходите на головну сторінку сайту і вибирайте підходящу під ваші потреби модель.

Контакти

Телефонуйте нам або залишайте заявку, наш фахівець проконсультує, допоможе точно розрахувати ефективність дрона саме для вашої компанії.

м. Киев, пр-т Академіка Глушкова 1, ВДНГ.