Презентація квадрокоптера JT15L-608P

Залишити заявку на презентацію
chart

Дрон для сільського господарства
MACHAON 6X-25L (Нова модель)

Сучасний сільськогосподарський дрон, призначений для внесення ЗЗР та добрив, оснащений ефективними форсунками і протиударним корпусом з міцного пластику. Здатний літати на далекі дистанції до 3 км.

Дізнатися детальніше

Відео

Настав час використовувати високі технології в сільському господарстві! Промислова модель дрона JT15L-608P, розроблена спеціально для сільгосппідприємств, вирішує проблему добрива посівів на будь-яких площах. Дозволяє вам дуже точно розпилювати рідкі добрива, пестициди: гербіциди, фунгіциди, акарициди, інсектициди над посадками - від зернових до дерев.

Агро-квадрокоптер

створений з міцного матеріалу, яке оберігае пристрій від пилу, корозії і вологи. Герметичний корпус доповнений системою охолодження, яка збільшує тривалість роботи двигунів втричі.

Система оприскування

Квадрокоптер оснащений високоінтелектуальною системою обприскування, яка регулює вихід спрея. Таким чином, дрон не залишає жодної ділянки необробленою, а кількість добрив або ЗЗР регулюється найточнішим чином. 

Керуючи агро дроном
ви зможете:

Прорахуйте скільки коштів ви зможете економити застосовуючи дрони на своїх полях!

Часті питання щодо дрона-обприскувача

Контакти

Телефонуйте нам або залишайте заявку, наш фахівець проконсультує, допоможе точно розрахувати ефективність дрона саме для вашої компанії.

м. Киев, пр-т Академіка Глушкова 1, ВДНГ.